سیستم آزمون

بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع سیستم آزمونقابل مشاهده می باشد
سیستم آزمون|31016954|yvz

تحقيق
متشکل از 10 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
همه مسئولان و مدیران سازمانی می دانند که شخصیت کارگران و کارمندان ، در سازگاری ، آنها با محیط کار و تولید اهمیت بسزایی دارد. برای بعضی از پست ها و شغل ها داشتن اخلاق و شخصیت امری بسیار مهم تلقی می شود. جدا از مهارت ها و تجربه و توانایی هایی که فرد دارد . مثال : رئیس واحد که نمی تواند با مراجعه کننده با ملایمت صحبت کند. خیلی زود خشمگین می شود و مشتری را می رنجاند . برای این کار مفید نمی باشد.
هوش ، استعداد ، علاقه ، انگیزه ، شخصیت ، نگرشها کل ویژگی هائی که انسان در هر کاری به همه اینها نیاز دارد.
علاقه : اگر فردی در کاری علاقه نداشته باشد و در واقع با آن کار بجنگد صد در صد آسیب می بیند و حتی می تواند برای موسسه ضرر مالی داشته باشد. از این رو روان شناسان برای جذب کارکنان و میزان شخصیت و علاقه آنها نسبت به کار آزمون هائی در نظر می گیرند. و این گزینش ها می تواند در کلیه موسسات انجام گیرد.

هدف سیستم: دانستن و سنجش و اندازه گیری میزان ویژگیها و علایق کارکنان و کارمندانی که می خواهند وارد سازمان یا موسسه بشوند تا هم در عضویت آنها و هم در نوع شغلی که برایشان در نظر می گیرند مناسب با توانایی آنها باشد.

محدوده کاربرد سیستم : این سیستم می تواند در قسمت گزینش کلیه موسسات مورد آزمون قرار گیرد. و در جذب کارکنان.

ذینفعان سیستم : شرکت ها و موسسات – محققین – کارکنان و کارمندان و کسانی که آزمون می گیرند.
روش اجرا:
1- استفاده از کتب و جزوات معتبر
2- مشورت با کسانی که وظیفه انجام این کار را در کارخانه ها انجام می دهند.
3- تهیه فرم ها ، وقت ها و نوع آزمون و طریقه اجرای آن بر روی کارکنان و کارمندان و شرایط آن
4- برداشت و کپی تست های علاقه و شخصیت و به صورت شخصی و حضوری گرفته شد.
5- نتایج و بررسی آزمونهای افراد در شرایط و کارخانه و موسسات مختلف.
6- نوع پذیرش و قبول افراد بنا به شخصیت و علاقه در کارهای مختلف
مطالب دیگر:
📌دانلود طرح لایه باز فوتوشاپ بنر و تراکت شبهای قدر درکنار مزار شهدا / برای طراحان گرافیک و پایگاه های مقاومت و ...📌تحقیق-جرم ومجازات از دیدگاه دین مبین اسلام-42صفحه-فرمتdocx📌تحقیق-دلایل اعتیاد وراهکارهای مناسب برای رفع آن-25صفحه-فرمتdocx📌دانلود فایل لایه باز و PSD گواهی نامه پایان دوره زیبا و کارتونی مناسب پیش دبستانی ها / برای طراحان فوتوشاپ و دانشجویان گرافیک📌دانلود فایل لایه باز(PSD) ثبت نام دوره تابستانی کانون های قرآنی و مذهبی / برای طراحان گرافیست و دانشجویان گرافیک📌دانلود فایل لایه باز(PSD) طرح پوستر ثبت نام ترم تابستان والیبال / برای طراحان گرافیست و دانشجویان گرافیک📌دانلود طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش (PSD)کارت پرسنلی برای استفاده گرافیستان و دانشجویان گرافیک📌پاورپوینت-راههای ایجاد کارآفرینی-73 اسلاید- فرمت pptx📌پاورپوینت - عملکرد اختلال نوروفیدبک درمغز-فرمتpptx در45اسلاید📌پاورپوینت -تاثیر عوامل درونی وبیرونی برسلامت روان -فرمتpptx در30اسلاید📌پاورپوینت-مالیات وقوانین آن در ایران-70 اسلاید- فرمت pptx📌تحقیق-چگونه دراداره ی آموزش پرورش مدیریت کنیم؟-39صفحه-فرمتdocx📌پاورپوینت -بررسي وضعيت بانكهاي خصوصي در ايران-فرمتpptx در66اسلاید📌تحقیق-قوانین برخورد با افراد بزهکار در کشور ایران-77صفحه-فرمتdocx📌پاورپوینت -ورزش وسلامتی در یک قاب-فرمتpptx در31اسلاید📌پاورپوینت -رضایت شغلی در افراد از دیدگاه روانشناسی -فرمتpptx در42اسلاید📌پاورپوینت -روانشناسی مراحل تولد تا نوجوانی-فرمتpptx در40اسلاید📌تحقیق-چگونه آسانسور وپله درسازه به روز طراحی کنیم-32صفحه-فرمتdocx📌تحقیق-مراحل ساخت گلخانه به روش اصولی-45صفحه-فرمتdocx📌پروژه آماده افتر افکت Music Vizualizator📌تحقیق -تاملی بر مدیریت بهینه سبد سهام- 69صفحه -فرمتdocx- 📌پاورپوینت-مدیریت منابع انسانی وکارآفرینی-53اسلاید-فرمتpptx📌پاورپوینت بررسی روابط عمومی و ارتباطات📌پاورپوینت جالب و زیبای زبان بدن (body language)📌پاورپوینت-راز دستیابی به موفقیت-72اسلاید-فرمتpptx