پاورپوینت بررسی سیسکو و نقش آن در تکنولوژی

بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پاورپوینت بررسی سیسکو و نقش آن در تکنولوژیقابل مشاهده می باشد
پاورپوینت بررسی سیسکو و نقش آن در تکنولوژی|40092977|yvz

پاورپوینت سیسکو و نقش آن در تکنولوژی در 36اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx


چکیده مطلب:

در این ارائه به بررسی انواع روترهای سیسکو وساختار آنها و نحوه بکارگیری روترها در سیستم عامل لینوکس و ویندوز شرح داده شده است.


فهرست مطالب :

شرکت سیسکو

عناصر اصلی روتر سیسکو

معماری حافظه مسیریاب سیسکو

فرامین پیکربندی سیستم عامل

پیکربندی روتر سیسکو

سریها و مدلهای روتر سیسکو

مقدمه:

مسیریابی و هدایت اطلاعات همان عاملی است که جهان را به یک گردهمایی مردمی و دهکده کوچک تبدیل کرده است به گونه ای که در این گردهمایی جهانی برای همه جا است. اجتماع جهانی رو به رشد و در حال تکامل امروز هر چه بیشتر به منابع اطلاعات و مبادله آنها از یک نقطه به نقطه دیگر وابسته می شود.

پیشرفتهای تکنولوژیک دهه های اخیر را در ذهن خود مجسم کنید. بسیاری از این پیشرفتها پیرامون شبکه اینترنت شکل گرفته اند که تمام این پیشرفتها مرهون تکنولوژی مسیریابی اطلاعات است


شرکت سیسکو :
لن بزاک و سندی لرنر زوجی که در بخش کامپیوتر دانشگاه استنفورد کار می کردندCisco را در سال ۱۹۸۴ تأسیس کردند. بزاک نرم افزار روترهای چند پروتکل را که توسط ویلیام یاگر نوشته شده بود تکمیل کرد.

ریشه نام سیسکو:
اسم «سیسکو» مخفف سانفرانسیسکو است. با توجه به اظهارات جان مرگریج، کارمند و مدیر پیشین شرکت، موسسان شرکت زمانی که داشتند به سمت ساکرامنتو رانندگی می کردند تا شرکت را به ثبت برسانند، با تصویر پل گلدن گیت در نور آفتاب مواجه می شوند و اسم و نماد شرکت را بر این اساس انتخاب می کنند.
نماد شرکت منعکس کننده اصلیت سان فرانسیسکویی آن است، که نشان دهنده پل گلدن گیت است که به سبک خاصی طراحی شده است.

عناصر اصلی در یک روتر سیسکو:

اینترفیس ( Interfaces ) :

با استفاده از اینترفیس ها ، امکان استفاده از روتر فراهم می گردد . اینترفیس ها شامل پورت های سریال و اترنت مختلفی می باشند که از آنان به منظور اتصال روتر به شبکه LAN استفاده می گردد .هر روتر با توجه به پتانسیل های ارائه شده ، دارای اینترفیس های متعددی است . برای هر یک از اینترفیس های روتر از یک نام خاص استفاده می شود .


مطالب دیگر:
🔍مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید پروفیل MDF🔍گزارش امكان سنجي مقدماتي طرح توليد پوشش دهي تحت خلا🔍گزارش امکان سنجی مقدماتی تولید رنگ های بر پایه آب🔍گزارش امکان سنجی مقدماتی تولید رنگ های پودری (الکترواستاتیک)🔍گزارش امکان سنجی مقدماتی تولید رزین پلی استر غیراشباع🔍گزارش امكان سنجي مقدماتي كولرهاي گازي🔍گزارش امکان سنجی مقدماتی طرح تولید سقف کاذب🔍گزارش امکان سنجی مقدماتی طرح تولید سرشیشه لاستیکی🔍گزارش امكان سنجي مقدماتي ابزار دقيق آزمايشگاهي (فاصله ياب ليزري)🔍گزارش امكان سنجي مقدماتي لوازم و قطعات الكتريكي و الكترونيكي سيستم هاي هوشمند توزيع برق🔍گزارش مطالعات امكان سنجي مقدماتي طرح توليد اسپري حشره كش🔍گزارش امکان سنجی مقدماتی طرح تولید استئارات کلسیم🔍گزارش امکان سنجی مقدماتی تولید سوپرجاذب های اکریلیک🔍پاورپوینت خلاصه کتاب اصول محاسبات شيمي صنعتي، تألیف هيمل بلاو و ترجمه دكتر مرتضي سهرابي🔍گزارش امكان سنجي مقدماتي طرح ترموس و يخدان🔍مطالعات امکان سنجی مقدماتی تولید دستمال کاغذی🔍مطالعات امكان سنجي مقدماتي تونر چاپگر🔍گزارش امكان سنجي مقدماتي توليد ترانسفورماتور🔍مطالعات امكان سنجي مقدماتي طرح توليد تويي و توپ لاستيكي🔍مطالعات امكان سنجي مقدماتي طرح توليد رزين و چسب اوره فرمالدهيد🔍مطالعات امكان سنجي مقدماتي كولرهاي آبي🔍مطالعات امکان سنجی طرح توليد ذغال از ضايعات چوب🔍گزارش امکان سنجی مقدماتی توليد ظروف يك بار مصرف كاغذي🔍مطالعات امکان سنجی طرح های مقدماتی توليد كارتن پلاستيكي🔍گزارش امكان سنجي مقدماتي طرح توليد كاتاليست كانورتور